🎥 چوب حراج دولتی‌ها به سرمایه‌های قم: اولین مرکز آمبولانس خصوصی قم زمین‌گیر شد 🔸به گزارش شبکه‌خبری قمِ‌نو، اولین و مجهزترین مرکز آمبولانس بخش خصوصی قم در حال تعطیل شدن است. این مرکز که با دعوت از تیمی مجرب و شناخته شده در سال ۹۲ در قم احداث و مداخلات بخش دولتی در دانشگاه علوم‌ […]

🎥 چوب حراج دولتی‌ها به سرمایه‌های قم: اولین مرکز آمبولانس خصوصی قم زمین‌گیر شد

🔸به گزارش شبکه‌خبری قمِ‌نو، اولین و مجهزترین مرکز آمبولانس بخش خصوصی قم در حال تعطیل شدن است. این مرکز که با دعوت از تیمی مجرب و شناخته شده در سال ۹۲ در قم احداث و مداخلات بخش دولتی در دانشگاه علوم‌ پزشکی و بیمه، در آستانه تعطیلی قرار گرفته. این مرکز بنا دارد با برگزاری مزایده برای آمبولانس‌های خود و فروش ساختمان عظیم این مجموعه، پای خود را از ورطه سلامت در قم بیرون بکشد. منحل شدن این سرمایه بزرگ که در سالهای اخیر جان بسیاری همشهریان و هموطنان را نجات داده اما حکایت غریبیست از بی‌توجهی و بدرفتاری با بخش خصوصی در نظام سلامت.

🔹این در حالی است که همین حالا بخش صنعت قم روزانه دچار آسیب‌های جدی و یا از دست دادن بخشی از نیروی‌ انسانی خود به جهت صدمات حین کار می‌شود و تأسف‌آور این است که مراجعه و‌ پیگیری این مجموعه از مسئولان مختلف استان برای جلوگیری از این اتفاق، کاملا بی‌نتیجه مانده و‌ اکنون وقت آن است که نمایندگان مجلس، وارد عمل شوند تا از وارد آمدن خسارتی بزرگ و غیرقابل جبران جلوگیری شود.

🔸قمِ‌نو بر خود فرض می‌داند پس از انتشار این گزارش، پاسخ و پیگیری نمایندگان محترم مردم قم در مجلس شورای اسلامی و همچنین سازمان بازرسی کل کشور به عنوان حامیان مردم و پشتیبان آحاد افراد جامعه را به اطلاع مخاطبان و عموم مردم قم برساند.

ویدئو کامل این خبر :

https://www.instagram.com/p/CAQb-G3FUpf/?igshid=1ntkn6vs0lmsh

دسته بندی: اخبار, اخبار ویژه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد